Web (nejen) o pražské MHD - prazskamhd.cz
prazskamhd.cz
DiskuzeKontaktyOdkazy

Registrace nového uživateleNABÍDKA

       Autobusy       Tramvaje       Metro       Lanovky       Přívozy       Železnice       Linkové vedení       Evidence vozidel       Fotogalerie       Dopravci       Historie       Jiná města

NEJNOVĚJŠÍ FOTO

Nejnovější foto
Vstup do galerie

NÁHODNÉ FOTO

Náhodné foto
Uživatelské jméno:


E-mail:


Heslo:


Pokud bude registrace úspěšná, přijde vám mail s aktivačním odkazem. Po jeho navštívení budete moci nastavit svůj profil, účastnit se diskuzí, komentovat nebo psát zprávy ostatním uživatelům a odebírat novinky z webu.

Vážení uživatelé, registrací na web souhlasíte s jeho pravidly a zavazujete se je dodržovat.
  1. Registrace je zdarma, stejně jako využívání služeb stránek.
  2. Web po vás nevyžaduje uvádění žádných údajů, které by mohly být považovány za citlivé - jméno, adresu atd. Váš email nebude veřejně zobrazen, je však nutné ho uvést z důvodu komunikace se stránkou
  3. Registrace Vám v první fázi umožní využívat diskuzi a komunikovat s ostatními uživateli, v budoucnu pak také třeba odebírat novinky, hodnotit fotografie nebo je komentovat a další funkce.
  4. Při volbě uživatelského jména je zakázana jakákoliv varianta, která by mohla naznačovat snahu vydávat se za administrátora, správce nebo údržbu webu. Není pochopitelně povoleno používat vulgarity, rasistické či jinak nevhodné obraty. Totéž platí i pro podpisy uživatelů a příspěvky v diskuzi. V případě spornosti má poslední slovo administrátor.
  5. V diskuzi také není povoleno postovat reklamu či nesouvisející příspěvky, vyjma sekcí k tomu určených. Za spam jsou považovány také prázdné příspěvky či nesmyslné výkřiky do prázdna, sestávající např. z obratu "fuuj" a názvu některého z výrobců autobusů či dopravců. Pokud bude uživatel podobné příspěvky přidávat, bude eliminován.
  6. Pokud budete chtít v budoucnu svůj účet zrušit (eliminovat), je možné toto provést v nastavení. Do účtu se pak již nebudete moci přihlásit a ostatní uživatelé si jej nebudou moci prohlédnout ani Vám poslat zprávu. Vaše příspěvky v diskuzi, komentáře a hodnocení na webu ale zůstanou.
  7. Tato pravidla mohou být v případě potřeby změněna, uživatelé o tom však budou informováni.


PŘIHLÁŠENÍ

Jméno
Heslo

Registrace / Ztracené heslo


AKTUALIZOVÁNO

V současné době dochází zejména k přidávání nových článků do sekce Jiná města.


NÁVŠTĚVNOST

© 2006 - 2018 autobusy.kx.cz & prazskamhd.cz. Autorem webu je Petr Blažek
Kopírování obsahu webu je povoleno jen po předchozí domluvě s autorem